- Hjem
- Løp
- Tilbehør
- Bag og sekk
- Salomon Adv Skin 5 Løpesekk Grønn
Varekode: LC2011600
Salomon Adv Skin 5 er en løpesekk med presis og tettsittende passform, for kvalitetsbevisste utholdenhetsløpere. Mange praktiske lommer, enkel tilgang til drikke og 5L volum. Ideell for kortere økter og konkurranser.
Adv Skin 5 fra Salomon er en populær løpesekk for aktive som krever det beste.
Løpesekken kommer i en oppdatert versjon som er utviklet for mer bevegelsesfrihet og komfort. Sekken har fortsatt alle funksjonene du trenger, som lett tilgjengelig drikke, tettsittende, komfortabel og stabil passform- og nå med enda mer allsidig lagringsplass.
De integrerte Soft flaskene i front holder seg på plass når du løper, så du har lett tilgjengelig drikke og bevegelsesfrihet.
Sensifit-konstruksjonen gir en tettsittende og presis passform som både er komfortabel og stabil, så du holder deg rask og fri uten at sekken gnager.
Sekken er enkel å tilpasse i både passform og funksjon. Denne versjonen kommer med nye lommer som gir deg enda flere lagringsmuligheter.
Løpesekken er kompatibel med 1.5L drikkeblære og har feste for staver og lampe. Kommer med fløyte, refleksdetaljer og to Soft flasker inkludert (500 ml).
12 lommer/rom.
Denne presise og komfortable løpesekken med 5 liter volum er ideell for kortere økter og konkurranser.
Vekt: 294 gram.