Asics Glideride Max 2 Joggesko Dame Grønn
kr 2100
GLIDERIDE® MAX 2 gir en jevn og effektiv løpetur som lar deg gli gjennom kilometerne med minimal inn...
Størrelsesguide
På lager
Gratis frakt på bestillinger over 1300,-.
- Leveringstiden forlenges dersom produkter personaliseres.
- Produkter med trykk kan ikke byttes eller returneres.
GLIDERIDE® MAX 2 gir en jevn og effektiv løpetur som lar deg gli gjennom kilometerne med minimal innsats. Den vevde overdelen holder foten komfortabel og godt ventilert, mens FF BLAST™ MAX-skum i mellomsålen sørger for myke landinger og et responsivt fraspark. En hardpresset EVA-plate med rocker-design gir ekstra smidige og effektive steg, slik at hvert løp føles lettere.
Konstruert vevd overdel - Pustende materiale bidrar til å holde føttene tørre.
GUIDESOLE®-teknologi - Den buede sålekonstruksjonen til vår GUIDESOLE®-teknologi bidrar til å redusere ankelbøyning og absorbere støt, slik at du kan løpe lettere og lenger.
FF BLAST™ PLUS-demping - Mellomsåleskum som gir en blanding av skylignende demping og en responsiv løpeopplevelse som er lettere enn FF BLAST™.
FF BLAST MAX™-demping - Et av ASICS mest energiske mellomsåleskum som kompletteres med skylignende mykhet og en responsiv energiretur i hvert trinn.
EVA-innleggssåle - Inleggssåle som gir demping.
HYBRID ASICSGRIP™-yttersåle - Kombinerer ASICSGRIP™-gummi og AHARPLUS™-materialer for å gi avansert grep for ulike terreng og avansert holdbarhet.
Hæltrekkflik - Denne hælfliken gjør skoen enklere og mer komfortabel å ta av og på.
Hardt trykk EVA-plate - Bidrar til myke avspark.
Dropp:
Vekt:






















