Favoritter

Laster inn favoritter

Varekode: 353

Copa Real Betis 1993-1994 Retro Fotballdrakt Hjemme

kr 950
Copa Real Betis 1993-1994 Retro Fotballdrakt er drakten som ble brukt i sesongen hvor Betis fullført...
Klikk & hentVelg Størrelse

På lager

Gratis frakt på bestillinger over 1300,-.
Copa Real Betis 1993-1994 Retro Fotballdrakt er drakten som ble brukt i sesongen hvor Betis fullførte sesongen på plassen bak vinneren Español - som betød at de skulle spille neste sesong i La Liga, etter et tre års fravær fra det øverste nivået. Laget hadde gode spillere og finn en boost av hjemkomsten av veteranen Rafael Gordillo som dannet en midtbane ved siden av den talentfulle Juan José Cañas. Laget rundet av en suksessfull sesong med å nå semifinalen i Copa del Rey - etter å ha slått selveste Barcelona i løpet av turneringen.
Offisielt og lisensiert produkt. Kommer i en spesiallaget Real Betis-eske. Laget av: 100% polyester. Kan vaskes i maskin.

BLI MEDLEM

Få tilgang til unike fordeler i butikk og på nett som medlem av kundeklubben Team Torshov.

Torshov Sport har over 80 års historie, og er landets råeste spesialist innenfor fotball, løp, hockey og klubbhandel. Torshov Sport har fire spesialbutikker på Torshov i Oslo, samt butikker i Tromsø, Bergen, Drammen, Sandvika Storsenter og Fredrikstad med fokus på fotball, klubb, løp, hockey og hallidretter.