Favoritter

Laster inn favoritter

Varekode: 109139-01 P5

Puma FUTURE 9 Pro Cage TF Fotballsko Arrival

kr 1550
FUTURE 9 Pro Cage fra PUMAs FUTURE-silo. Overdel i mykt og smidig tekstilmateriale gir deg en perfek...
Størrelsesguide
Klikk & hentVelg Størrelse

På lager

Gratis frakt på bestillinger over 1300,-.
  • Leveringstiden forlenges dersom produkter personaliseres.
  • Produkter med trykk kan ikke byttes eller returneres.
FUTURE 9 Pro Cage fra PUMAs FUTURE-silo. Overdel i mykt og smidig tekstilmateriale gir deg en perfekt passform. TF-knotter for spill på grus og kunstgressbaner.
Inkludert i PUMAs 'Arrival Pack'-kolleksjon. FUTURE 9 er designet for de mest instinktive, uforutsigbare og kreative spillerne på banen. Brukes av Neymar Jr, Jack Grealish, Morgan Rogers og James Maddison. Rekonstruert nettinglag med 3D-grepssoner for forbedret ballgrep og kontroll. PROFOAM LITE-mellomsåle laget med ekstremt lett EVA er med på å dempe landinger og gi deg fremdrift i steget. OrthoLite® O-Therm™ aerogel-infundert innersåle blokkerer varmen og holder foten kjølig og komfortabel under aktivitet. ProFoam LITE-mellomsåle. Lavprofil yttersåle i gummi med mange pigger. Kan brukes med og uten lisser. Normal til bred passform. Overdelen er laget av minst 20% resirkulerte materialer. TF-knotter for spill på grus og kunstgressbaner.

Relaterte produkter

BLI MEDLEM

Få tilgang til unike fordeler i butikk og på nett som medlem av kundeklubben Team Torshov.

Torshov Sport har over 90 års historie, og er landets råeste spesialist innenfor fotball, løp, hockey og klubbhandel. Torshov Sport har fire spesialbutikker på Torshov i Oslo, samt butikker i Tromsø, Bergen, Drammen, Sandvika Storsenter og Fredrikstad med fokus på fotball, klubb, løp, hockey og hallidretter.